Na klitoris

We-Vibe Chorus Purple


Kód produktu:wevibeChorusPurple
Dočasně vyprodáno

Původní cena: 4999 Kč
Sleva: - 21 %
Cena po slevě: 3938 Kč
Doprava ZDARMA

Popis produktu:

We- Vibe Chorus je nový model oblíbeného párového vibrátoru, který má spoustu technologických vymožeností. Chorus nabízí dotykové senzory jak na těle pomůcky tak na dálkovém ovladači. Tělo vibrátoru dokáže detekovat zrychlení přirážení a přizpůsobí se tím, že zintenzivní vibrace. Na dálkovém ovladači senzory fungují tím způsobem, že reaguje na stisk vaší ruky zesílením vibrací pomůcky uvnitř Vás. Další bezva funkcí je ovládací aplikace přes mobilní telefon, stačí si ji stáhnout na Google Play nebo App Store. V této aplikaci máte možnost jak ovládat pomůcku tak si vytvořit vlastní režim vibrací.
Párový vibrátor má typický tvar písmene ,,V" a navíc je doplněn o dva nastavitelné klouby, se kterými si pomůcku přizpůsobíte přesně podle Vaší potřeby. Pomůcka drží na svém místě a neklouže ven. Uvnitř vagíny dráždí vibrátor bod G a partnerův penis. Vnější část je zaměřena přímo na klitoris, který intenzivně dráždí. Pomůcka nabízí 10 režimů vibrací. We- Vibe chorus je navíc 100% vodotěsný, takže si ho můžete užít ve vaně, vířivce nebo v bazénu. Používejte vždy s lubrikačními gely na vodní bázi!

Pomůcku lze ovládat několika způsoby. První možností je manuální ovládání přímo na těle pomůcky jedním tlačítkem. Krátkým stiskem tlačítka pomůcku zapnete a přepínáte mezi programy a dlouhým stiskem tlačítka pomůcku vypnete (cca 2 sec.). Druhá možnost je ovládat pomůcku dálkovým ovládačem. Hlavním tlačítkem ovladač zapnete (je třeba aby byla zapnutá i pomůcka). Režimy si navolíte pomocí šipek a intenzitu tlačítky + a -. Na ovladači lze také využít možnost dotykových senzorů, kterými měníte intenzitu vibrací. Třetí možností jak pomůcku ovládat je mobilní aplikace We- Connect.

Vyzkoušejte pomůcku také jako vibrační vajíčko, drážděte i jiné erotogenní zóny jako bradavky, varlata okolí análního otvoru...


Materiál:
Body-safe silikon (100% bezpečný, vyrobený bez ftalátů, bez BPA a bez latexu)
Barva:
Fialová

Vlastnosti:
Vibrační: 10 režimů vibrací
Dva silné a tiché motorky
100% vodotěsný
Dobíjecí (dokovací stanice)
Dálkové ovládání
Ovládaní chytrým telefonem

Délka výběžku na klitoris: 7 cm
Šířka výběžku na klitoris: 3 cm
Délka vaginální části: 7 cm
Šířka vaginální části: 3,2 cm
Délka dálkového ovládání: 9,5 cm
Šířka dálkového ovládání: 3,5 cm
Váha vibrátoru: 68 g
Váha ovladače: 54 g

Nabíjení:
We-Vibe Chorus má dokovací stanici, ,,krabičku" do které pomůcku dáte a ta se přes magnety nabíjí. V dokovací stanici je místo i pro ovladač, který se ovšem nedobíjí, ale je na 1x baterii CR2032. Dokovací stanice se pomocí přiloženého USB kabelu připojí do sítě a diskrétní nabíjení může začít. Doba plného nabití je cca 90 minut a doba běhu pomůcky je také 90 minut.

Obsah balení:
We-Vibe Chorus, dokovací stanice s USB kabelem (síťový adaptér není součástí balení), dálkové ovládání, návod, vzorek lubrikačního gelu na vodní bázi 2 ml

Údržba:
Pomůcku je třeba omýt po každém použití. Opláchněte pomůcku pod vlažnou tekoucí vodou, můžete použít i jemné mýdlo. Na suchý povrch vibrátoru nastříkejte desinfekční sprej určený na erotické pomůcky. Uchovávejte v temném a suchém prostředí nejlépe v látkovém obalu nebo v dokovací stanici.

Video:související produkty: