Poštovné

Vážení zákazníci,

v sexshopu Eromax.cz si můžete vybrat ze 3 variant doručení. Balíček Vám přijde samozřejmě vždy v naprosto a 100% v diskrétním balení.

Balíčky zasíláme formou dobírky, kdy Vy zaplatíte při převzetí balíčku a to prostřednictvím České pošty, přepravní společnosti GLS a nově službou Zásilkovny.

 

- Česká pošta dobírka 119 Kč - doručení zpravidla do 48 hod. od expedice. Pokud Vás nezastihnou, balíček na Vás bude čekat na Vaší poště, kde si jej můžete vyzvednout. Úložní doba činí 7 dní.

- GLS dobírka 109 Kč - doručení zpravidla během druhého dne od expedice zásilky. Nutné uvést Vaše telefonní číslo, na které Vám přijde sms zpráva s informacemi o doručování zásilky. GLS doručuje zásilky v pracovní dny od pondělí do pátku (nikoliv o víkendech a státních svátcích).

- doručení na Slovensko prostřednictvím expresní společnosti UPS (cca. 3-5 dní) od odeslání zásilky: 139 Kč (poštovné zdarma nad 1599,- Kč)

Lze také využít možnosti platby platební kartou. Doručení prostřednictvím České pošty 89 Kč a prostřednictvím GLS 69 Kč.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

O státních svátcích a víkendech přepravní společnosti jako Česká pošta a GLS balíčky nedoručují - pouze v pracovní dny!

 

ZÁSILKOVNA do 2-4 dnů od odeslání zásilky na dobírku 79 Kč. V případě platby kartou 69 Kč. Stačí si jednoduše vybrat ze seznamu aktuálních poboček tu, která Vám nejvíce vyhovovuje a odeslat objednávku (seznam poboček se neustále aktualizuje a rozšiřuje). O možnosti vyzvednutí zásilky budete  informováni e-mailem i SMS zprávou. Pohyb své zásilky můžete také sledovat prostřednictvím "Track & Trace". Doba uložení Vaší zásilky na vybrané pobočce je 7 dnů.

POŠTOVNÉ ZDARMA - při objednávce nad 1099 Kč.

 

 

Věříme, že si z nabídky vyberete a budete maximálně spokojeni

 

Celý tým Eromax.cz Vám přeje příjemný nákup